Přírodovědná učebna v novém

Nová učebna

Ve škole proběhla rekonstrukce a modernizace učebny přírodovědných předmětů.

Naši žáci zahájili výuku v nově zrekonstruované učebně přírodovědných předmětů.

Třída prošla velkou proměnou. Byla kompletně vyměněna podlaha a položena nová podlahová krytina, dále byly vybudovány nové rozvody vody, opraveny omítky, vyměněna elektroinstalace a osvětlení. Učebna byla moderně vymalována a vytapetována. Vytvořeno bylo také nové demonstrační pracoviště pro učitele a pořízen byl zbrusu nový nábytek, školní a interaktivní tabule a další výukové pomůcky.

Zrekonstruován byl i přilehlý kabinet pro vyučující, nově vybavený nábytkem a výukovými pomůckami a materiály.

Celá akce proběhla ve spolupráci se zřizovatelem a díky dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu. Celkové náklady na přebudování učebny činí 2 365 000,- Kč.

Žákům i vyučujícím se učebna moc líbí a my věříme, že moderní podmínky pro výuku chemie, fyziky či přírodopisu přispějí k lepší motivaci žáků a zvýší jejich zájem o dané předměty.

Datum vložení: 22. 9. 2022 12:00
Datum poslední aktualizace: 22. 9. 2022 12:22