Provoz školy od 30.11.

V pondělí 30.11. nastoupí do školy žáci ostatních tříd 1. st., žáci 9. tříd a rotačně zbývající třídy 2. stupně.

V pondělí 30.11. se do školy konečně vrátí většina žáků.

Kromě žáků 1. a 2. tříd, kteří docházku znovu zahájili již 18.11., nastoupí také žáci ostatních ročníků 1. stupně, žáci 9. tříd a rotačně třídy 2. stupně. Rotovat budou po týdnech tzv. skupiny – první a druhá. 1. skupina = 8.A + 7.ABC, 2. skupina = 8.B + 6.ABC. V pondělí 30.11. začíná skupina č. 1 (tedy žáci 8.A a 7. ročníku), další týden ji vystřídá skupina č. 2 atd.

Rozvrh hodin – žáci, kteří budou ve škole, se budou učit podle původního rozvrhu. Žáci, kteří se budou vzdělávat distančně (doma), budou mít on-line hodiny podle rozvrhu sestaveného k 2.11, tj. rozvrhu, podle kterého se učí nyní doma. O případných drobných změnách budou žáky informovat třídní učitelé.

Školní družina – provoz ranní ŠD se bude z organizačních důvodů týkat pouze dětí 1. – 3. tříd (pro 4. a 5. ročník ranní ŠD nebude); odpolední provoz ŠD bude jako obvykle do 17 hodin, děti budou v družině umístěny po třídách tak, aby se nestýkali žáci různých kolektivů.

Školní jídelna – žáci se budou stravovat tak, aby se v jídelně potkávali nanejvýš žáci stejného ročníku. Žáci, kteří budou na distanční výuce, mohou oběd v jídelně odebrat od 13.50 do 14 hodin každý den, a to pouze do jídlonosičů. Je nutné sledovat web školní jídelny, kde jsou uveřejňovány informace s ohledem na aktuální nařízení MŠMT.

Podrobné informace o provozu školy byly rodičům zaslány prostřednictvím systému Škola OnLine.

Datum vložení: 28. 11. 2020 15:36
Datum poslední aktualizace: 29. 11. 2020 15:40