Provoz školy od 4.1.2021

V pondělí 4. ledna nastoupí do školy pouze žáci 1. a 2. tříd.

Od pondělí 4. ledna je umožněna osobní přítomnost ve škole pouze žákům 1. a 2. tříd. Výuka těchto žáků bude probíhat dle běžného rozvrhu (s výjimkou zpěvu a tělesné výchovy).

Ostatní žáci školy se budou vzdělávat distančně, rozvrh online hodin a další informace byly zaslány rodičům prostřednictvím systému Škola Online. Distanční výuka je pro žáky povinná a případnou nepřítomnost žáka na online hodinách je nutné omluvit.

V průběhu vyučování se bude ve třídách pravidelně větrat, proto doporučujeme teplejší oblečení pro žáky. Zároveň prosíme o vhodné oblečení na procházky (místo hodin TV).

Školní družina bude v provozu od 6 a do 16.30 hodin.

Žáci 3. - 9. tříd mají možnost odběru oběda do jídlonosičů v době od 13 do 13.30 hodin (více informací na www.jidelna-sternberk.cz)

Děkujeme všem rodičům za jejich úžasnou spolupráci v tomto roce a přejeme všem klidnější a šťastnější nový rok.

Datum vložení: 30. 12. 2020 12:46
Datum poslední aktualizace: 30. 12. 2020 13:11