Škola čar a kouzel s Harry Potterem

Kouzlím, kouzlíš, kouzlíme...

Konečně nastal den D! Budeme spát ve škole a dokonce s Harry Potterem ♥.

Před školou se to začalo hemžit čaroději a kouzelníky. Po příchodu do družinky jsme se rozdělili pomocí moudrého klobouku do jednotlivých kolejí v Bradavicích a ubytovali jsme se😊. Stali se z nás studenti v Nebelvíru, Mrzimoru, Zmijozelu a Havraspáru v čele s velkými čarodějkami a Harry Potterem s jeho Hermionou. Čekala nás velikánská hostina, kterou jsme si ale museli připravit sami. A tak se celou školou linula vůně vousů Brumbála, pavoučích nožiček a bazilišků. Velký dík patří našemu kuchaři Peterovi, který celou tuto kuchyňskou přípravu řídil.

Po slavnostní večeři už následovalo soutěžení mezi jednotlivými kolejemi. Ať to bylo tvoření záložek, sovy Hedviky či kouzelných kamínků, přechod přes lávu, turnaj v piškvorkách, nebo pinkání kouzelných kuliček či různé čarodějné hry. Po vzájemných soubojích a trošce mytí se dostalo na kousek prvního dílu HP. Ale opravdu jen kousek, protože na nás čekala tradiční stezka odvahy noční školou. Všichni ji statečně zvládli a pak už šup do spacáků.

Ráno bylo opravdu brzké😊. Po dobré snídani od maminek a babiček nás čekal těžký kvíz o Bradavicích, kouzlení s mlékem divokých koček a konečné vyhlášení našeho zápolení mezi kolejemi. Po předání diplomů a odměn nechyběl samozřejmě taneční rej. Domů se nám vůbec nechtělo… 😊.

Jejda, jak my se těšíme na příště♥!

Kouzelníci a čarodějové z Bradavic

Datum vložení: 1. 6. 2022 11:02