Školní kolo Zeměpisné olympiády

Soutěžících jako apoštolů.

Přestože jsou školy zavřené a děti se vzdělávají distančně, proběhlo na naší škole tradiční školní kolo Zeměpisné olympiády. Zúčastnilo se jej 12 žáků z celého 2. stupně a soutěžili ve 3 kategoriích. První část soutěže byla z teoretických znalostí, druhou část žáci zpracovávali s atlasem. Takto vypadaly stupně vítězů.

Kategorie A – 6. ročník

1. místo – Heidenreich Alexandr (6.B)

2. místo – Korcina Vít (6.B)

3. místo – Parobková Stela (6.B)

Kategorie B – 7. ročník

1. místo – Oulehla Petr (7.A)

2. místo – Nikl Filip (7.A)

3. místo – Ocelka Matyáš (7.A)

Kategorie C – 8. a 9. ročník

1. místo – Ocelka Tadeáš (8.A)

2. místo – Králová Melanie (9.B)

3. místo – Reichlová Kristýna (9.B)

Všem zúčastněným děkujeme za jejich přístup a také za to, že této soutěži věnovali svůj volný čas. Nejlepší z nich postoupí dále do Okresního kola Zeměpisné olympiády, které proběhne 17.2.2021 taktéž online formou. Budeme našim zástupcům držet pěsti a věříme, že navážeme na skvělé výsledky z let minulých.

Mgr. Michaela Mondeková

Datum vložení: 22. 1. 2021 10:15