Stromky na náměstí

Výzdoba náměstí

Zdobím, zdobíš, zdobíme...

I když nás přípravy na Vánoce teprve čekají, „generální zkoušku“ zdobení stromečku máme již za sebou. A ne jednoho, ale hned tří!

Zapojili jsme se totiž do výzvy města v souvislosti s výzdobou náměstí. To bude letos zdobit nejen velký osvětlený stromeček, ale i spousta malých stromečků, které nazdobí či již nazdobily děti ze škol a školek ve Šternberku.

Naši nejmenší žáci vyrobili ozdoby v červeno stříbrném tónu, ti starší tvořili z přírodnin a děti ze školní družiny zvolily krásnou sněhově bílou barvu. Všichni se pak v doprovodu paní učitelek a paní vychovatelek vydali na náměstí a stromky ozdobili.

Za účast na výtźdobě jsme od vedení města obdrželi sladkou odměnu.

Myslíme si, že se nám práce moc povedla, a doufáme, že výzdoba bude přinášet radost všem návštěvníkům náměstí během adventu.

Datum vložení: 25. 11. 2022 8:06
Datum poslední aktualizace: 5. 12. 2022 8:35