Vánoční mezitřídní turnaj v přehazované

Jak Hrábě a Gymbros shrábly výhru.

V pondělí 19. prosince jsme uspořádali tradiční turnaj v přehazované.

Všechny třídy na 2. stupni si vybraly dva týmy, které je měly zastupovat a zároveň si týmy měly vymyslet název. O nápadité názvy nebyla nouze, v zápase se pak proti sobě postavili např. Krabice proti Tasemnicím, Křupani proti Hrábím, Křečci s trvalou proti Šmoulům, atd. Jelikož hra devátých tříd proti šestkám by asi nebyla úplně vyrovnaná, vytvořili jsme dvě kategorie, a to 6. a 7. třídy a 8. a 9. třídy. Týmy jsme rozdělili do 4 skupin, kde si všichni dostatečně zahráli a dva nejlepší týmy postoupily do semifinále a zbytek hrál přímo o umístění.

V kategorii 6. a 7. tříd si nejlépe vedl tým Gymbros, v 8. a 9. třídách zase nejlépe zahrál tým Hrábě. A protože to byl turnaj vánoční, doufali jsme, že proběhne vše v přátelském duchu. Až na pár výstupů nespokojených hráčů vůči rozhodčím (deváťáci, jimž tímto děkujeme), které jsme rychle utnuli:), si myslíme, že si to děti užily. Takže zase za rok a sportu zdar a přehazované zvláště.

Martin Zelený, Petr Zapletal a Hana Hüblová

Celkové umístění: