Vernisáž

Pozvání na vernisáž výtvarných prací našich žáků

Již tento pátek 16.9.2022 v 16:30 proběhne vernisáž výtvarných prací inspirovaných dílem Vincenta Chigniera- stART s Vincentem, na kterou Vás všechny srdečně zveme.

Akce proběhne v rámci Dnů evropského dědictví ve šternberském klášteře. Účast přislíbil i sám Vincent Chignier. Je zajištěno občerstvení a vystoupení pěv. sboru. Dostali jsme k dispozici nádherné výstavní prostory - nynější komunitní centrum, které najdete v přízemí -po pravé straně vnitřního nádvoří kláštera.

Vystavují zde žáci současné 5.B, 6.B,7.ABC,8.BC, 9ABC , bývalé 9.A a předbývalé 9.B.

Po vernisáži se mají možnost zájemci zúčastnit komentované prohlídky krovu kláštera, kde se běžný návštěvník jindy nedostane. Návštěvníci si mohou také prohlédnout výstavu Tufest, zapojit se do výtvarného workshopu, poslechnout cimbálovou muziku při sklenici vína či nakoupit si v artshopu. Těšíme se na setkání s Vámi.

Ludmila Vacová

Datum vložení: 14. 9. 2022 9:53