Úspěch T. Ocelky ve výtvarné soutěži

21.2.2020

Dne 15.2. proběhlo v Olomouci vyhodnocení výtvarné soutěže na téma Můj dům.

Soutěž již tradičně pořádá olomoucká Střední škola stavební Horstav a je určena především pro žáky devátých tříd z celého Olomouckého kraje.

Do finále bylo zasláno celkem 26 prací - 3 D modelů obytných domů vytvořených z různých materiálů dle představ a fantazie jednotlivců.

Náš Tadeáš Ocelka, žák 7.A, obsadil krásné 4.-10. místo. Byl jediným sedmákem mezi ostatními deváťáky. Porota jej ocenila zvláštním uznáním a během vyhlašování výsledků zdůraznila jeho mimořádné nadání i preciznost zpracování jeho modelu.

Táďovi k úspěchu blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Ludmila Vacová

Úspěch T. Ocelky ve výtvarné soutěži Úspěch T. Ocelky ve výtvarné soutěži Úspěch T. Ocelky ve výtvarné soutěži

Vybíráme z fotogalerie 3.B recitační soutěž