Úspěch v zeměpisné olympiádě

14.05.2020

27. dubna 2020 proběhlo Krajské kolo zeměpisné olympiády, ve kterém jsme měli také své zastoupení. Z okresního kola se do krajského probojoval Petr Oulehla ze 6.A.

V letošním ročníku bylo krajské kolo soutěže realizováno nezvyklým způsobem. Žáci, kteří postoupili z okresních kol, museli pracovat online s pomocí digitálních atlasů. Řešili test geografických znalostí i praktickou část. Peťa se tohoto úkolu zhostil na výbornou, zvládl zadané úkoly i v domácích podmínkách a umístil se na krásném druhém místě. Moc gratulujeme!!! Doufáme, že se mu bude stejně dařit i v dalších ročnících, kdy starší žáci mohou postupovat i do kola celostátního.

Michaela Mondeková

Vybíráme z fotogalerie Halloween v 1.A