Zahájení školního roku

30.08.2020

 

Zahájení nového školního roku se uskutečnilo v úterý 1. září.

Počasí nám příliš nepřálo, proto jsme se přivítali ve třídách. Po slavnostním projevu, který do rozhlasu přednesla paní ředitelka, jsme obdrželi pokyny od vyučujících na další den a stihli jsme si i popovídat zážitky z prázdnin.

Prvňáčci se sešli ve třídách v doprovodu svých rodičů. Tady je přívitali zástupci našeho města spolu s vedením školy a předali jim pamětní listy jako upomínku na tento slavnostní den. 

Všem novým školákům, ale i ostatním žákům přejeme, aby se jim ve škole dařilo a aby ten následující školní rok proběhl v klidu a co nejvíce tradičním způsobem!

 

Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku Zahájení školního roku
Rychlý kontakt

ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk,
příspěvková organizace
Dr. Hrubého 319/2
785 01 Šternberk

  • IČ 61 989 991
  • RED IZO 600 140 784
  • IZO 102 320 667
  • ID datová schránka: j29mkz2
Vybíráme z fotogalerie 3.A v Expozici času
Škola Online


Najdete nás na Facebooku


zřizovatel školy: Město Šternberk Rozpočet »