Adaptační kurzy 6. ročníků

Jako na moři.

V letošním roce se adaptačních kurzů zúčastnily všechny šesté třídy. Proběhl částečně ve škole a částečně v Apartmánech Dalov. Pro žáky byl připraven program, jehož hlavní myšlenkou byla námořnická akademie. Děti se staly posádkou lodi a učily se společnému soužití. V průběhu kurzu hrály motivační a seznamovací hry na stanovení pravidel, hry na poznávání vlastních schopností a dovedností a také skupinové hry na důvěru, spolupráci, komunikaci a hledání řešení. Čas zůstal i na volnočasové aktivity – fotbal, stolní tenis nebo badminton. Děti si kurz opravdu užily a třídní učitelé se s nimi seznámili jinak než ve školních lavicích.

Mgr. Michaela Mondeková

Datum vložení: 13. 9. 2021 7:25