
Ve středu 17. června se na nás počasí konečně usmálo a žáci 1. a 2. tříd poměřili své síly v atletickém čtyřboji.
Čekaly na ně tyto disciplíny - běh na 50 m a 300 m, hod raketkou a skok daleký. Výkony všech závodníků byly obodovány a na stupni vítězů skončili ti, kteří dosáhli nejvyššího součtu bodů za všechny čtyři disciplíny.
Děti se moc snažily a podaly skvělé výkony. Všem umístěným gratulujeme!
Výsledky:
1. ročník
dívky
1. Nikol Daňková 1.C
2. Markéta Zapletalová 1.B
3. Anna Pitáková 1.B
hoši
1. Štěpán Čada 1.A
2. Jonáš Coufal 1.C
3. Oldřich Jančík 1.B
2. ročník
dívky
1. Gabriela Minářová 2.B
2. Milena Bílá 2.C
3. Adéla Spáčilová 2.B
hoši
1. David Sládek 2.A
2. Roman Štefka 2.C
3. Adam Rozsíval 2.A