ZŠ Hrubého Šternberk
Dr. Hrubého 2 Šternberk

Omezení provozu školy - výuka od 2.11.2020

Vláda omezuje provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole od 2. do 20.11.2020.

V souvislosti s mimořádným opatřením vlády dochází k omezení provozu základních škol, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků v základní škole od 2. do 20.11.2020.

V tomto období bude probíhat distanční výuka na 1. i 2. stupni dle rozvrhu vytvořeného pro tyto účely pro jednotlivé třídy.

Distanční výuka probíhá prostřednictvím aplikace Microsoft Teams (společné videokonference, zadávání úkolů apod.). Distanční výuka je pro žáky povinná.  Případná absence žáka musí být řádně omluvena dle školního řádu.

Žákům, kteří nemají připojení na internet nebo potřebné vybavení pro online výuku (škola vede přehled o těchto žácích na základě dotazníku předloženého již dříve rodičům), budou úkoly zadávány jiným způsobem (zajistí třídní učitel/ka).

Školní družina nebude v provozu.

DŮLEŽITÉ:

Obědy pro žáky budou z organizačních důvodů vydávány ve školní výdejně na ZŠ náměstí Svobody denně od 12,30 do 13,30 hodin (vchod ze dvora). Obědy jsou určené ke konzumaci na místě. Je třeba dodržovat uvedený čas, aby se zamezilo potkávání žáků druhé školy. Žáci, kteří nebudou oběd odebírat, jsou povinni si stravu včas odhlásit! Více na https://www.jidelna-sternberk.cz/ .

Mgr. Lenka Hlaváčková, ředitelka školy

Datum vložení: 13. 10. 2020 13:17