Vychutnáváme si odměny nejen za malované ovoce

Dostali poprávu diplom, výlet či šťávu.

Žáci 2. stupně se díky projektu Ovoce do škol a jejich výzvy s chutí pustili do kresby i malby různorodého zátiší z ovoce a zeleniny. Někteří z prvního stupně zase kreslili, jak by si představovali vitamín C. Obrázky jsme následně digitalizovali a zaslali do Ovocentra, které nás pravidelně zásobuje vitamíny a mlékem pro školáky. Za svou píli  autoři obrázků dostali diplom, drobnou pozornost a 100% ovocné šťávy. Třídní kolektivy si připily na zdraví i na úspěch.

Koncem června si některé třídy 1. i 2. stupně vychutnávaly také odměny od MAS Šternbersko v podobě školních výletů do brněnské VIDY, Pevnosti poznání v Olomouci či ZOO na Svatém Kopečku, které žáci rovněž obdrželi díky výhrám ve výtvarné soutěži. Kolektivy, které se neumístily, jely na výlet samozřejmě také, ale za své…

Mgr. Ludmila Vacová

Datum vložení: 25. 6. 2021 7:24