
V úterý 28. dubna se konalo městské kolo přírodovědné soutěže Zlatý list pro žáky základních škol a nižší ročníky gymnázia. Soutěží šestičlenné týmy ve dvou kategoriích - v obou jsme získali krásné 2. a 3. místo.
V mladší kategorii (4.-6. třída) se umístili na 2. místě: Ella Riedlová, Tobiáš Ťuka, Jan Kadlec, Veronika Cásková, Ondřej Zlámal, Vanda Brogowski,
na 3. místě: Elisabeth Hanáčková, Filip Spáčil, Lucie Kurdiovská, Natálie Obšivačová, Aneta Tchírová, Veronika Hložková
Ve starší kategorii (7.-9. třída) 2. místo: Anna Hornišerová, Tereza Tylšarová, Viola Nováková, Pavel Dvořák, Filip a Radek Hudcovi,
3.místo: Štěpán Hublar, Matěj Fiala, Beáta Škrabalová, Jonáš Špunda, Ella Tvarůžková, Linda Dřímalková
Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Lucie Kropáčková